SVEICINĀTI, LATVIJĀ!

Eiropas Savienības dalībvalsts Latvija ir viena no zaļākajām zemēm pasaulē – kur beidzas sulīgaspļavas un labi kopti tīrumi, tur sākas skuju koku vai lapu koku meži. Par Baltijas jūru, kura tik plašājoslā apskalo Latvijas teritorijas sauszemes daļu, nemaz nerunāsim. Ūdens ir koši zils, bet smilts jūras krastā, kas veido brīnišķīgas pludmales,– sevišķi smalka un balta.

Rīga

Galvaspilsēta Rīga ir ne tikai Latvijas, bet arī visas Baltijas pērle. Tā atrodas Latvijas vidusdaļā, Rīgasjūras līča dienvidu piekrastē mūsu lielākās upes Daugavas grīvā. Rīgai ir sena vēsture, un tā lepojasar bagātu kultūras mantojumu.

 

Rīga – 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsēta.

 

Rīga jau ir starptautiska mēroga kultūras pasākumu norises vieta, taču 2014.gadā tā kļūs par kultūras epicentru Eiropā. Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā notiks vairāki simti īpašu pasākumu - kultūra visplašākajā nozīmē 365 dienas gadā ar jaunu izpratni par kultūru kā pozitīvu pārmaiņu spēku cilvēku dzīvē. Jau šogad kultūras personības ar interesantiem pasākumiem iesilda Rīgu kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Rīga Eiropas un pasaules kultūrai ir devusi daudzas pērles – pie arhitektūras var pieskaitīt Vecrīgu, Jūgendstilu, koka arhitektūru. Kā netverama vērtība ir no pašiem pirmsākumiem iedēstītā multikulturālā vide, jo te vienkopus mituši daudzu tautību ļaudis – latvieši, vācieši, krievi, poļi, zviedri, somi un citas. Šāda dažādība caur Johanu Gotfrīdu Herderu un Imanuelu  Kantu  spēlējusi lielu lomu vācu apgaismības filozofijas attīstībā, bijusi šūpulis kino ģēnijam Sergejam Eizenšteinam, filozofam Jesajam Berlinam un patvērums operas dižgaram Rihardam Vāgneram un gadsimtiem bijusi iedvesmas avots virknei citu ievērojamu Eiropas kultūras cilvēku.

2014.gadā Rīgā ikviens varēs iepazīties ar šo personību daiļradi un devumu kultūrā, kā arī vērtēt, kādas pēdas tās ir atstājušas mūsdienu Latvijas mūzikā, tēlotājmākslā, kino un popkultūrā, jo muzeji un citas vērtību krātuves īpaši šim notikumam gatavos izstādes un šovus, cenšoties notikumu pārbagātībā pārsāpēt cita citu, lai pievērstu interesentu uzmanību. Pilsētas viesiem tas ļaus baudīt mūzikas pērles pasaulslaveno latviešu koru izpildījumā, grandiozus operu iestudējumus, modernās mākslas performances, populārās mūzikas koncertus, mākslas izstādes, grandiozus nacionālos svētkus un daudzus jo daudzus pasākumus, kur viesi paši varēs līdzdarboties.

Jūrmala

Jūrmala ir lielākā piejūras kūrortpilsēta Baltijas valstīs, kas lepojas ar senu kūrorta vēsturi. Tā atrodas 25 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas un 15 km – no starptautiskās lidostas "Rīga". Jūrmala ir bagāta ar unikāliem dabas resursiem – ārstnieciskajiem minerālūdeņiem, kūdras dūņām, priežu mežiem, veselīgo piejūras klimatu, kāpām un pludmali, kura sniedzas vairāk nekā 30 km garumā.

 

Pludmale klāta ar baltām kvarca smiltīm un Dzintaru, Majoru un Jaunķemeru pludmalēs plīvo "Zilais karogs", kas ir kvalitātes, drošības un labiekārtotības zīme pludmalē. Teritorija ir piemērota arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tā ir lieliska vieta atpūtai kopā ar visu ģimeni. Jūrmalas kūrortārstniecības iestādēs un SPA centros plaši tiek piedāvātas dažādas skaistumkopšanas un ārstnieciskas procedūras.

 

Jūrmalas pilsēta piedāvā arī iespēju atpūsties vienā no lielākajiem ūdens atrakciju parkiem Ziemeļeiropas valstīs. "Līvu akvaparks" gaida apmeklētājus katru dienu visa gada garumā un piedāvā vairāk nekā 45 atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. "Līvu akvaparks".

Jūrmalas pilsēta ir apvienojusi 12 ciemus -Priedaini, Lielupi, Buldurus, Dzintarus, Majorus, Dubultus, Jaundubultus, Pumpurus, Mellužus, Asarus, Vaivarus, Sloku un Ķemerus.

CONTACT US

Latvian Taekwon-do Federation

Liepājas street 3b, Rīga, Latvia

 

Phone: +371 295-100-10

 

www.taekwondo.lv

 

e-mail: itf.latvia@gmail.com

HOSTED BY

PROMOTED BY

INFORMATION HOSTED BY

TOURNAMENT SPONSORS